Placement

Academic Year :- 2016-2017

Sr No Name of Student Company
1 Pradnya Mane TCS
2 Upasna Pandita Amazon
3 Abhishek Iyer Amazon
4 Namrata Zagade Amazon
5 Swapnil Barge Amazon
6 Deepesh Thakre GTL
7 Prasad Bomble GTL
8 Shubham Toshniwal GTL
9 Smita Kadam GTL
10 T.V Kartik GTL
11 Tapan Deosarkar Daniel Associate
12 Geetanjali Khamkar Daniel Associate
13 Shyam Singh Kushwah Sansui Group
14 Nishant Pratap Singh Sansui Group

Academic Year :- 2015-2016

Sr No Name of Student Company Package
1 Swaleha  Mulla TCS 3.33
2 Amitendra  Das TCS 3.33
3 Loretta  Dcunha TechMahindra 3
4 Prateeksha  Bhujbal TechMahindra 3
5 Rishiraj  Pandey Cybage 3.1
6 Monika Raina Mphasis TS 1.8
7 ROHIT R. LOKHANDE Duke IT 2.5
8 JAIDEVI DOIPHODE Duke IT 2.5
9 SUSHMITA PAL Duke IT 2.5
10 Kishor Udmale Anka Technology 1.6
11 Monika Raina Mphasis IT 2.8

Academic Year :- 2014-2015

Sr No Name of Student Company Package
1 Shahruk Shaikh TCS 3.2L
2 Abhishek Palwe LNT 3L
3 Amit soni LNT 3L
4 Dattatraya Kulkarni LNT 3L
5 Pinto Nigel Gerard LNT 3L
6 Rakhi Ramchandra Yadav LNT 3L
7 Deshmane  Nikhil SM Wireless Solutions Pvt Ltd / Hathway Telecom 1.6L
8 Sagar Jamdade Hathway Telecom / SM Wireless Solutions Pvt Ltd 1.8L
9 Javle Popat Kakasaheb SM Wireless Solutions Pvt Ltd 1.6L
10 Manish Ranjitsingh Rawat Flextronics / Suzlon 2.2L
11 TULIKA DEY Flextronics 2.2L
12 Bhujbal Aanand Manoj Hathway Telecom 1.8L
13 Sayali Pawar SoftusVista 2.3L
14 Aarti Medhekar SoftusVista 2.3L
15 Sunny Jain Hathway Telecom 1.8L
16 Dahatonde Aboli S Mphasis 2.3L
17 Arankalle Mayuresh Brainsys 2.2L
18 Badekar Spandan Brainsys 2.2L
19 Rishi Nair Suzlon 2L
20 SHAIKH MOHSIN IRFAN Flextronics 2.2L
21 Sujit Gade Hathway Telecom 1.8L

Academic Year :- 2013-2014

Sr No Name of Student Company Package
1 Deepika Yadav Tech  Mahindra 2.5L

Academic Year :- 2012-2013

Sr No Name of Student Company Package
1 Neha Deshpande Synechron 3.0L
2 Saurav Kumar Plural Tech 1.8L
3 Nikhil Thakre Softenger 1.8L
4 Modak Omkar Softenger 1.8L
5 Shiv  Kumar Tech  Mahindra 2.5L